MİS KONYALI’ya hoş geldiniz!

1999 yılında kurulan Mis Konyalı, “Geleneksel Konya Mutfağı” sloganıyla uzun yıllardır yeme-içme sektöründe hizmet vermektedir. Geride kalan zaman diliminde, misafirlerinden aldığı güçle büyümüş, kendisini yenilemiş ve lezzetine lezzet katarak markalaşma sürecini tamamlamıştır.

Mis Konyalı, Konya’nın eşsiz yöresel lezzetlerini sizlerle buluşturuyor. Konya Bamya Çorbası başta olmak üzere, Konya Etli Ekmeği, Konya Tandır Kebabı, Konya Sac Arası Tatlısı gibi damak tadınıza uygun, doğal, sağlıklı ve lezzetli ürünleri sizlerle buluşturmak öncelikli hedefimizdir.

Ümraniye ve Ataşehir’de bulunan iki lezzet noktasıyla lezzet tutkunlarına hizmet veren Mis Konyalı, doğal ve kaliteli malzemelerden oluşan sağlıklı ürünleri sizlerle buluşturmak için yola çıkmış bir lezzet durağıdır. Mis Konyalı şubeleri, lezzetli ve keyifli saatler geçirebileceğiniz mekanlar olarak öne çıkıyor. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da kalite-lezzet-memnuniyet ilkesine sadık kalarak sizlerin hizmetinde olacağız.

Neden Mis Konyalı?
Geleneksel Konya Mutfağı’nın emsalsiz lezzetleri Mis Konyalı’da bir başka anlam kazanır.
Huzurlu bir yemek ortamı ile misafirlerimizi rahat hissettirecek detaylar Mis Konyalı’nın varlık sebebini oluşturur.

Mevlana’nın, “olduğun gibi görün, göründüğün gibi ol” prensibi gereği, Geleneksel Konya Mutfağı’nın güçlü temsilcisi Mis Konyalı ürünlerinde, asla katkı maddesi yer almaz.

Güvenli Gıda
Mis Konyalı ürünleri, tedarik-üretim-servis sürecinde gıda güvenliği bilinciyle işlenir ve güvenli gıda prensibinden asla taviz verilmez. Misafirlerimize sunulan tüm ürünler, uluslararası hijyen kuralları gözetilerek tedarik edilir.

Lezzet Ordumuz
Mis Konyalı’da çalışan takım arkadaşlarımız, Mevlevi Mutfağı’nın özünü oluşturan “misafire kusursuz hizmet” prensibine sadık, işini sevgiyle bütünleştirmiş donanımlı insanlardır.

Uygun Fiyat
Mis Konyalı tesislerinde emsalsiz lezzet ve kaliteyi en uygun fiyata satın alırsınız.
Sizi ağırlama fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz…